ARANACAK KELİMEYİ GİRİN

Hakkımızda

Badem, Ceviz & Zeytin Bahçelerinizi Kuruyor ve Yönetiyoruz 

Tüm Türkiye ve yurtdışındaki tarımsal yatırımlarınızı gerçekleştirebilir, takip edebilir, denetleyebilir, raporlayabilir, yönetebilir, iş yükünüzü ve maliyetlerinizi azaltabiliriz. 

 

Yatırımlarınızı yapmadan önce bir uzman görüşü almanız çok önemli. Yatırımlarınızı sizin yerinize biz yönetebilir, yatırım yaparken doğru kararlar almanıza yardımcı olabiliriz.

 

Yanlış yatırım hem size hem ülke ekonomimize zarar verecektir. Tarımsal yatırımlar sanıldığından daha fazla detay içerir ve uzmanlık gerektirir. 

 

Yanlış yapılmış veya çeşitli sorunlar içeren projelerinizi nasıl kurtarabiliriz, gelin beraber karar verelim. Sizin için en uygun ve en ekonomik projeler/çözümler oluşturabiliriz. 

 

Badem, ceviz & zeytin bahçesi yatırımlarınız için kurumsal bahçe yönetim hizmeti verebilir, bu çerçevede aylık, üç aylık,altı aylık,bir yıllık raporlamalar yaparak, yatırımınızın gidişatını ve arazi operasyonlarınızı, daha kolay ve daha düşük maliyetli ve daha etkin bir şekilde takip etmenizi sağlayabiliriz. 

 

Hatalı yatırımlarınız için akılcı çözümler önerebilir, tarımsal teşvikler (İyi Tarım, Globalgap, Organik Tarım, Çatak, Gübre-Mazot-Fidan-Analiz, vb) ile TKDK ve KKYDP projelerine ilişkin hibe programlardan yararlanmanızı sağlayabiliriz. 

 

Konularında uzman çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızla sizlere şu an katlanmakta olduğunuzdan daha düşük maliyetlerle daha fazla   hizmet sunabiliriz. Tarımsal yatırımlar, tek bir sorumlu veya yetkili üzerinden yürütülemeyecek kadar detaya sahiptir. Bu ölçekteki yatırımlar ancak ve ancak belirli bir ekibin ortak çalışması sonucunda başarıya ulaşabilir. Gereken kapsamda hizmet alabilmenin yolu farklı uzmanlıkları bünyesinde barındıran, bağımsız bir kuruluştan yardım alınmasından geçer.

 

Şirketimiz her hangi bir ürünün satıcısı, üreticisi, dağıtıcısı veya pazarlamacısı olmayıp tamamen bağımsız bir şekilde yatırımcının menfaati doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinmiştir. 

 

Vereceğimiz tarafsız hizmetler sonucunda fidan seçiminin hatalı olması, fidan dikim hataları, yanlış ekipman seçimi, arazi çalışmalarının yanlış yönetimi, operasyonel giderler ile yatırım maliyetlerinin gerekenden daha yüksek olması, arazi personelinin verimsizliği, alt yapı eksiklikleri gibi konular artık sizin için bir sorun oluşturmayacaktır. 

 

Sizin adınıza tüm bürokratik işlemleri (tahsis, kiralama, satın alma işlemleri, tapu işlemleri, belediye ile ilgili işler, jeofizik ve harita mühendisliliği hizmetleri, kuyu ruhsatları, elektrik ve su abonelikleri vb) biz yapıyor, size zaman ve kaynak tasarrufu sağlıyoruz. 

 

Badem, ceviz & zeytin bahçesi yatırımlarında yaşanmakta olan sorunlar ve bu sorunlara yönelik çözüm önerilerimiz için lütfen ilgili menüleri inceleyiniz.

358 defa okundu / 13.07.2016 / HAKKIMIZDA
YUKARI ÇIK